Projektowanie maszyn przemysłowych

Specjalizujemy się w produkcji maszyn, stanowisk montażowych i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu. Są to maszyny i urządzenia, które zawsze wykonywane są na specjalne zamówienie, często produkowane jednostkowo na życzenie klienta przy jego niezwykle specyficznych wymaganiach. Budowa maszyn przemysłowych opiera się na rozwiązaniach „pod klucz”. Realizować będziemy inwestycje od koncepcji, aż po wdrożenie i serwis. Rozwiążemy problemy inżynieryjne, które są wyzwaniem dla przyszłych klientów.

Projektowanie maszyn przemysłowych

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i budowania maszyn przemysłowych, realizujących dowolny proces technologiczny, który jest wymagany przez klienta.

Obszar B+R

Przeprowadzimy badania i testy mające na celu zaprojektowanie automatycznych urządzeń. Poprzez specjalistyczną konstrukcję urządzenia opartą o przemysł 4.0 automatyczne linie nie będą wymagać wsparcia operatorów.

projektowanie CAD

Zespół spółki zaprojektuje maszyny w pełni automatyczne. Projekty będziemy opierać na zdobytych doświadczeniach zespołu konstruktorów pracujących dotychczas nad ulepszeniem maszyn produkowanych w Chinach.

Produkcja maszyn

Budowa maszyn przemysłowych opiera się na rozwiązaniach „pod klucz”. Realizujemy inwestycje od koncepcji, aż po wdrożenie i serwis. Rozwiązujemy problemy inżynieryjne, które są wyzwaniem dla naszych klientów.

Nasza wizja

NaszE realizacje

Aktualności